Days
Hours
Minutes
Seconds

Registrácia

31. Augusta 2019 Bratislava

Dátum:

31. August 2019

Registrácia a štart:

Bratislava – areál Kuchajda

Vstupné:

15,- EUR / 20,- EUR NA MIESTE

KARI TRAA URBAN TRAINING BRATISLAVA

DÁTUM:
31. August, 2019
MIESTO:
Bratislava – areál Kuchajda
ČAS:
14:00 – 16:00 hod.
Zaregistruj sa, aby ti nič neušlo, pretože Urban Training prichádza do Tvojho mesta!
Spolu s inštruktorskými stálicami Ti poskytneme jedinečný zážitok plný pohybu a šťastných tvárí.
Čaká Ťa ďalšia výzva a bude to opäť makačka, ale nebudeš v tom sama!
#URBANTRAINING_SVK je spoločenská športová udalosť na ktorej zažiješ veľa zábavy! Bez ohľadu na Tvoju kondičku a veľkosť, priestor je pre každú. Pridaj sa k nám! Prines najlepšie kámošky a navštívte spoločne Vaše vlastné ihrisko – Vaše mesto!
Čaká ťa ďalšia výzva!
Hlavný program:
13:15 – vitajte!
13:15 – 14:00 – registrácia v areáli Kuchajda
14:00 – 16:00 – URBAN TRAINING
16:00 – ukončenie tréningu
Čo Ťa čaká?
• 120 min intenzívneho cvičenia pod dohľadom skúsených lektoriek (tréning je navrhnutý tak, aby ho zvládla každá)
• Tréning je rozdelený do niekoľkých skupín, ktoré sa postupne striedajú na jednotlivých posilňovacích stanovištiach – medzi stanovišťami sa prebieha!
• Všetky prihlásené účastníčky dostane krásne tričko KARI TRAA, v hodnote 45,- Eur
• Jedinečná možnosť kúpy oblečenia Kari Traa za exkluzívne ceny priamo na mieste!
• Súťaž o skvelé ceny!
Všetko v cene vstupného – 15 Eur!
Čo si vziať so sebou?
Športové oblečenie, dobrú náladu a chuť zašportovať si.

Počasie je ťažké predpovedať, oblečte sa podľa poveternostných podmienok. Možnosť prezlečenia sa a úschovne vecí je na mieste zabezpečená.
Súťaž o skvelé ceny!
Všetko v cene vstupného – 15 Eur! (na mieste: 20,- Eur)

Poď si s nami zacvičiť!
Registračný poplatok sa hradí na mieste pri prezentácii v deň Urban trainingu.
Začiatok konania: areál Kuchajda
Vstupné: 15,- Eur (na mieste: 20,- Eur)
Viac info sa dozvieš na mieste, zmena programu vyhradená.
Tešíme sa na Vás!

KARI TRAA URBAN TRAINING SPOLUPRACUJE S FESTIVALOM FITFEST

FITFEST je verejno-prospešný festival zdravého životného štýlu, ktorý ponúka všetko ohľadom zdravia, športu a myslenia. Je spojením tých najlepších vibrácii a pozitívnych myšlienok. Vek tu samozrejme nezohráva žiadnu rolu a na svoje si prídu deti, tínedžeri, dospelí ľudia a aj tí skôr narodení.
Cieľom projektu je ukázať ľuďom, aké dôležité je ich zdravie. Ľudia získajú aktuálny obraz o svojom zdraví a strávia príjemný, športový a zábavný deň v spoločnosti zaujímavých ľudí, hudobných skupín, známych osobností a športovcov.
Určite si nenechajte ujsť 2-dňový nadupaný fest… 😀 Zdravie-Šport-Myseľ-Jedlo
TEŠÍME SA NA VÁS!

http://fitfest.sk/

            roaldamundsen logo          Laken logo       XSSMLXL

Súhlasím s uvedenými podmienkami *Týmto dávam súhlas nižšie uvedeným spoločnostiam so spracovaním mojich osobných údajov, ktoré budú vedené v zozname účastníčiek urbantrainingu, ktorý sa organizuje pod záštitou OZ Žiť Tatry v spolupráci s Active point, s.r.o. a podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“) prevádzky Active point, s.r.o., na účely zasielania informačných mailov a iných podobných akcií, príp. na obchodné a marketingové účely. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Občianske združenie Žiť Tatry, Horný Smokovec 17077, 062 01 Vysoké Tatry, IČO: 42238510) Active point, s.r.o., Tatranská Lomnica 131, 059 60 Vysoké Tatry, IČO:43923097, DIČ: 2022539772
Týmto tiež potvrdzujem, že sa dňa 31.8. v Bratislave, zúčastňujem Urban Trainingu na vlastné riziko s vedomím, že organizátor neberie zodpovednosť za akýkoľvek úraz, zranenie, prípadne svalovú horúčku jednotlivých účastníkov predmetnej akcie a rovnako nenesie zodpovednosť za škodu, prípadne stratu majetku pretekára súvisiaceho s účasťou na tréningu, vzťahujúca sa aj na odložené veci. Prehlasujem, že v prípade vzniknutej ujmy na zdraví, alebo za škodlivý následok preberám plnú zodpovednosť.
Účastník svojím podpisom berie na vedomie zodpovednosť za škodu spôsobenú na majetku alebo na zdraví voči tretím osobám. Týmto potvrdzujem, že budem rešpektovať pokyny usporiadateľov, dôkladne som sa oboznámil(a) s podmienkami pretekov. Súhlasím, aby všetky fotky a videozáznamy zhotovené organizátorom počas pretekov boli použité na ďalšiu propagáciu podujatia bez nároku na finančnú odmenu.