Days
Hours
Minutes
Seconds

Registrácia

12 SEPTEMBRA 2019, POPRAD

Dátum:

12. september 2019

Registrácia a štart:

Norway Shop, Nám. Sv. Egídia 27, Poprad

Vstupné:

12,- Eur

Zaregistruj sa, aby ti nič neušlo, pretože Urban Trianing prichádza do Tvojho mesta!
Spolu s inštruktorskými stálicami Ti poskytneme jedinečný zážitok plný pohybu a šťastných tvárí.
Čaká Ťa ďalšia výzva a bude to opäť makačka, ale nebudeš v tom sama!
#URBANTRAINING_SVK je spoločenská športová udalosť a určite bude veľa zábavy! Bez ohľadu na Tvoju kondičku a veľkosť, priestor je pre každú. Pridaj sa k nám! Prines najlepšie kámošky a navštívte spoločne Vaše vlastné ihrisko – Vaše mesto!

Hlavný program:

16:00 – vitajte!
16:00 – 19:00 – sprievodný program – Všeobecná zdravotná poisťovňa Vám ponúkne možnosť komplexnej analýzy ľudského tela – prístrojom IN BODY – určenie hmotnosti svalov a tukov, množstvo vody v tele, BMI index, hodnota bazálneho metabolizmu, segmentové rozloženie svalov a tukov
16:15 – 17:00 – registrácia v predajni NORWAY SHOP
17:00 – 19:00 – URBAN TRAINING
19:00 – ukončenie tréningu
Jedinečná možnosť kúpy oblečenia Kari Traa so zľavami až do -50% v predajni NORWAYSHOP POPRAD.

Čo Ťa čaká?

 • 120 min intenzívneho cvičenia pod dohľadom skúsených lektoriek (tréning je navrhnutý tak, aby ho zvládla každá)
 • Tréning je rozdelený do niekoľkých skupín, ktoré sa postupne striedajú na jednotlivých posilňovacích stanovištiach – medzi stanovišťami sa prebieha!
 • Všetky prihlásené účastníčky dostanú funkčné tričko Kari Traa v hodnote 40,-EUR alebo krásnu šiltovku Kari Traa. Možnosť vybraž si na mieste.
 • Jedinečná možnosť kúpy oblečenia Kari Traa za exkluzívne ceny priamo na mieste, v predajni Norway Shop!
 • Súťaž o skvelé ceny!
  Všetko v cene vstupného – 12 Eur!
  Čo si vziať so sebou?
  Športové oblečenie, dobrú náladu a chuť zašportovať si.
  Počasie je ťažké predpovedať, oblečte sa podľa poveternostných podmienok a krásne tričko, ktoré dostanete na mieste si všetky dáme na seba.
  Možnosť prezlečenia sa a úschovne vecí je na mieste zabezpečená.
  Hasiť smädené krky bude Tatranská minerálka!
  Poď si s nami zacvičiť!
  Registračný poplatok sa hradí na mieste pri prezentácii v deň Urban trainingu.
  Začiatok konania: v predajni Norway Shop!
  Vstupné: 12,- Eur (na mieste 15,- Eur)
  Viac info sa dozvieš na mieste, zmena programu vyhradená.
  Tešíme sa na Vás!
  roaldamundsen logo Laken logo         XSSMLXL

Súhlasím s uvedenými podmienkami *Týmto dávam súhlas nižšie uvedeným spoločnostiam so spracovaním mojich osobných údajov, ktoré budú vedené v zozname účastníčiek urbantrainingu, ktorý sa organizuje pod záštitou OZ Žiť Tatry v spolupráci s Active point, s.r.o. a podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“) prevádzky Active point, s.r.o., na účely zasielania informačných mailov a iných podobných akcií, príp. na obchodné a marketingové účely. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Občianske združenie Žiť Tatry, Horný Smokovec 17077, 062 01 Vysoké Tatry, IČO: 42238510) Active point, s.r.o., Tatranská Lomnica 131, 059 60 Vysoké Tatry, IČO:43923097, DIČ: 2022539772
Týmto tiež potvrdzujem, že sa dňa 25.4. 2019 v Poprade zúčastňujem Urban Trainingu na vlastné riziko s vedomím, že organizátor neberie zodpovednosť za akýkoľvek úraz, zranenie, prípadne svalovú horúčku jednotlivých účastníkov predmetnej akcie a rovnako nenesie zodpovednosť za škodu, prípadne stratu majetku pretekára súvisiaceho s účasťou na tréningu, vzťahujúca sa aj na odložené veci. Prehlasujem, že v prípade vzniknutej ujmy na zdraví, alebo za škodlivý následok preberám plnú zodpovednosť.
Účastník svojím podpisom berie na vedomie zodpovednosť za škodu spôsobenú na majetku, alebo na zdraví voči tretím osobám. Týmto potvrdzujem, že budem rešpektovať pokyny usporiadateľov, dôkladne som sa oboznámil(a) s podmienkami pretekov. Súhlasím, aby všetky fotky a videozáznamy zhotovené organizátorom počas pretekov boli použité na ďaľšiu propagáciu podujatia bez nároku na finančnú odmenu.