Days
Hours
Minutes
Seconds

Registrácia

5 MÁJA 2019, STARÝ SMOKOVEC

Dátum:

5. Máj 2019

Registrácia a štart:

Vysoké Tatry, Starý Smokovec – pri Švajčiarskom dome

Vstupné:

12,- EUR / 15,- EUR NA MIESTE

DÁTUM:
5. Máj, 2019
MIESTO:
Vysoké Tatry – Starý Smokovec
ČAS:
10:00 – 12:00 hod.
Zaregistruj sa, aby ti nič neušlo, pretože Urban Training prichádza do Tvojho mesta!
Spolu s inštruktorskými stálicami Ti poskytneme jedinečný zážitok plný pohybu a šťastných tvárí.
Čaká Ťa ďalšia výzva a bude to opäť makačka, ale nebudeš v tom sama!
#URBANTRAINING_SVK je spoločenská športová udalosť na ktorej zažiješ veľa zábavy! Bez ohľadu na Tvoju kondičku a veľkosť, priestor je pre každú. Pridaj sa k nám! Prines najlepšie kámošky a navštívte spoločne Vaše vlastné ihrisko – Vaše mesto!
Čaká ťa ďalšia výzva!
Hlavný program:
09:15 – vitajte!
09:15 – 10:00 – registrácia pri Švajčiarskom dome
10:00 – 12:00 – URBAN TRAINING
12:00 – ukončenie tréningu
Čo Ťa čaká?
• 120 min intenzívneho cvičenia pod dohľadom skúsených lektoriek (tréning je navrhnutý tak, aby ho zvládla každá)
• Tréning je rozdelený do niekoľkých skupín, ktoré sa postupne striedajú na jednotlivých posilňovacích stanovištiach – medzi stanovišťami sa prebieha!
• Všetky prihlásené účastníčky dostanú funkčné tričko Kari Traa v hodnote 45,-EUR
• Jedinečná možnosť kúpy oblečenia Kari Traa za exkluzívne ceny priamo na mieste!
• Súťaž o skvelé ceny!
Všetko v cene vstupného – 12 Eur!
Čo si vziať so sebou?
Športové oblečenie, dobrú náladu a chuť zašportovať si.

Počasie je ťažké predpovedať, oblečte sa podľa poveternostných podmienok a krásne tričko, ktoré dostanete na mieste si všetky dáme na seba.
Možnosť prezlečenia sa a úschovne vecí je na mieste zabezpečená.
Súťaž o skvelé ceny!
Všetko v cene vstupného – 12 Eur! (na mieste: 15,- Eur)

Poď si s nami zacvičiť!
Registračný poplatok sa hradí na mieste pri prezentácii v deň Urban trainingu.
Začiatok konania: pri Švajčiarskom dome
Vstupné: 12,- Eur (na mieste: 15,- Eur)
Viac info sa dozvieš na mieste, zmena programu vyhradená.
Tešíme sa na Vás!

KARI TRAA URBAN TRAINING SPOLUPRACUJE S TATRY RUNNING TOUR
4-5. Mája sa zároveň koná CITY TRAIL

4. ročník mestského trailového podujatia štartuje 4.5.2019 v Starom Smokovci a prevedie účastníkov známymi aj menej známymi uličkami a zákutiami Smokovcov. CITY TRAIL je otvorený pre bežcov aj nordic walkerov. Pre bežcov budú pripravené trasy v dĺžke 8km a 16km, obe z nich sú zaradené do 5. ročníka bodovanej série Tatry v pohybe – PRESTIGE TOUR. Nordic walkeri si môžu zmerať svoje sily na trase v dĺžke 8km. Najkratšia trasa “MINI TRAIL” (cca.4km) je určená pre rekreačných a začínajúcich bežcov a tiež pre rodiny s deťmi, ktorých čaká v cieli motivačná a jedinečná účastnícka medaila.

 


              roaldamundsen logo Laken logo     XSSMLXL

Súhlasím s uvedenými podmienkami *Týmto dávam súhlas nižšie uvedeným spoločnostiam so spracovaním mojich osobných údajov, ktoré budú vedené v zozname účastníčiek urbantrainingu, ktorý sa organizuje pod záštitou OZ Žiť Tatry v spolupráci s Active point, s.r.o. a podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“) prevádzky Active point, s.r.o., na účely zasielania informačných mailov a iných podobných akcií, príp. na obchodné a marketingové účely. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Občianske združenie Žiť Tatry, Horný Smokovec 17077, 062 01 Vysoké Tatry, IČO: 42238510) Active point, s.r.o., Tatranská Lomnica 131, 059 60 Vysoké Tatry, IČO:43923097, DIČ: 2022539772
Týmto tiež potvrdzujem, že sa dňa 5.5.2019 v Starom Smokovci, zúčastňujem Urban Trainingu na vlastné riziko s vedomím, že organizátor neberie zodpovednosť za akýkoľvek úraz, zranenie, prípadne svalovú horúčku jednotlivých účastníkov predmetnej akcie a rovnako nenesie zodpovednosť za škodu, prípadne stratu majetku pretekára súvisiaceho s účasťou na tréningu, vzťahujúca sa aj na odložené veci. Prehlasujem, že v prípade vzniknutej ujmy na zdraví, alebo za škodlivý následok preberám plnú zodpovednosť.
Účastník svojím podpisom berie na vedomie zodpovednosť za škodu spôsobenú na majetku alebo na zdraví voči tretím osobám. Týmto potvrdzujem, že budem rešpektovať pokyny usporiadateľov, dôkladne som sa oboznámil(a) s podmienkami pretekov. Súhlasím, aby všetky fotky a videozáznamy zhotovené organizátorom počas pretekov boli použité na ďal&ašiu propagáciu podujatia bez nároku na finančnú odmenu.